Lista prezentów – hit czy kit?

Kolejna walizka sztućców, nie pasująca do Waszego mieszkania 12-osobowa zastawa, bajki dla dzieci, alkohol i kilka kwiatów. Takich oraz dużo innych prezentów możecie się spodziewać do Waszych gości weselnych. Ale czy tak musi być?


W Stanach Zjednoczonych jest to normalne, że Para Młoda wybiera się do sklepu i wybiera prezenty dla siebie, które potem kupują goście. Dostać to o czym się marzy albo to co nam się podoba, albo przynajmniej przyda. Fantastyczna sprawa!

Ten trend jak i wiele innych przyszły już do Polski jaki czas temu. Zaczęło się od wskazywania na zaproszeniach, że zamiast kwiatów Narzeczeni proszą o wino. Zdarzało się, że prosili o zdrapki czy kupony na loterie. A co jeśli nie jesteśmy fanami alkoholu ani loterii? Jest oczywiście dużo możliwości. Tylko jak to przekazać gościom? Przecież nie wypada dać listy prezentów razem z zaproszeniem. Co więc można z tym zrobić?


Świetnym rozwiązaniem jest posiadanie strony ślubnej WWW, na której Para Młoda oprócz istotnych informacji organizacyjnych może pokazać gościom swoją listę prezentów. Lista książek, rzeczy do dekoracji domu, małe AGD, a nawet i większe rzeczy. Wszystko to nawet z linkiem, gdzie można zakupić by ułatwić sytuację gościom. Każdy gość wybiera odpowiadającą mu pozycję i rezerwuje, dzięki temu jest pewność, że żaden prezent się nie powtórzy, a Państwo Młodzi będą zachwyceni otrzymanymi podarunkami. Kreator do własnoręcznego tworzenia stron internetowych można znaleźć pod adresem https://nawieki.pl – jest to bardzo prosty w obsłudze generator weselnych stron internetowych z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Zdjęcie autorstwa Gabby K z Pexels