Pomysły na atrakcje weselne

Każda Para Młoda chce żeby ich wesele było wyjątkowe, niezapomniane. Dlatego wciąż szukają atrakcji, którymi mogą wypełnić ten dzień. W dzisiejszych czasach zwykła zabawa taneczna nie wystarcza, żeby zaspokoić gości weselnych. Co więc można wymyślić, żeby uatrakcyjnić ten dzień?

  1. Drink Bar

Ta atrakcja spotykana już jest na weselach od dłuższego czasu. Zabawa przy wódce do białego rana, już jest przeszłością. Teraz warto się delektować specjalnymi drinkami przyrządzonymi specjalnie dla nas, ustrojonymi świeżymi owocami. Można poczuć się bardziej luksusowo tego wieczoru.

2. Prosecco van

Alternatywa dla drink baru w wersji bardziej boho. Stary van z samoobsługowym nalewakiem do prosseco lub jakimkolwiek innym drinkiem.

3. Strefa chillout

Kilka leżaczków, hamaki a może pufy czy snopki siana. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Wystarczy ułożyć kilka miejsc siedzących i lampki, a stworzony klimat docenią goście lubiący długie rozmowy i trochę spokojniejszą zabawę.

4. Pokaz fajerwerków

Wynajęcie firmy, który stworzy dla Was specjalny pokaz sztucznych ogni. To dopiero będzie wystrzałowa noc!

5. Zimne ognie

To świetna, mniej inwazyjna wersja fajerwerków. A do tego wychodzą przy nich przepiękne zdjęcia!

6. Słodki stół inaczej

Słodki stół to jest must have każdego wesela. Zamiast kawałków ciast warto rozważyć podanie małych deserków lub ściany pączków. Fajną opcją jest też czekoladowe fondue.

7. Gra weselna

Podczas wesela, goście muszą znaleźć odpowiedzi na kilka pytań, które wcześniej przygotowaliście. Pytania mogą dotyczyć Was, ale też gości siedzących obok. Fajna zabawa, która zmusi gości do integracji.