Pomysły na ślub dla geeków

Wydobądź swojego wewnętrznego (lub zewnętrznego) Geeka dzięki tym zabawnym i wyjątkowym pomysłom na wesele, które sprawią, że Twój dzień będzie niesamowity! Motywy weselne nerdów są dostępne w całej gamie… Dr Who, Gwiezdne Wojny, Super Mario, Harry Potter, żeby wymienić tylko kilka. Każdy motyw ma swoją własną osobowość i mnóstwo akcentów, które upiększają dzień ślubu.

Przeżyjmy przygodę w świecie geeków!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym organizatorem ślubu, czy też nowo zaręczoną panną młodą lub panem młodym, na pewno znajdziesz kilka ciekawych pomysłów! Chociaż każdy motyw może być własnym blogiem, fajnie jest zobaczyć różnorodne pomysły z różnych gier, filmów i postaci. Dołącz do nas w naszej podróży, próbując popularnych motywów ślubnych dla kujonów 🙂

  • Wyjątkowo geekowe zaproszenia ślubne
  • Zagadkowe i sprytne Save the Dates
  • Nerdowskie torty weselne
  • Unikalne ozdoby ślubne
  • Akcesoria do strojów ślubnych
  • Fotobudka, rekwizyty, dekoracje i nie tylko!

Zacznijmy od zaproszeń – oto kilka naprawdę ciekawych pomysłów.

Ten ośmiobitowy ślub będzie nie tylko geekowy, ale także wirtualny! Ponieważ pandemia nadal stanowi problem, jest to alternatywny sposób świętowania z przyjaciółmi i rodziną. Możesz zobaczyć tę uroczą parę, która zdobywa kolejne poziomy, przygotowując się do największej przygody swojego życia.

Zainspirowane Mario, to nerdy zaproszenie na ślub pasuje do stylu Panny Młodej i Pana Młodego. Teksturyw kolorze cegły i sprytnie rozmieszczone szczegóły zaproszeń pozwolą gościom dowiedzieć się, czego mogą się spodziewać na weselu.

To zaproszenie na ślub ma wyglądać jak prawdziwy kartridż z grą komputerową. Zawiera latający tort weselny, a także informacje o kontrolerze na towarzyszących elementach. Idealny dla pary kochającej grę.

Coś dla programistów – zaproszenie na wesele w formie kodu źródłowego!

Torty weselne dla geeków

Poniższy tort weselny pasuje idealnie dla geekowej pary – zrobi też piorunujące wrażenie na gościach. Koniec z nudnymi tortami w stylu 'naked’. Czas na torty w stylu Geek!

Tort weselny z motywem Game of Thrones z 4 poziomami przygód zwieńczonymi srebrnym mieczem. Poziomy zdobią steampunkowe koła zębate, srebrne smocze łuski i stara mapa świata. Takiego tortu Twoi goście nie zapomną nigdy!