Prezenty dla gości

Od jakiegoś czasu w Polsce przyjęto tradycję obdarowywania gości weselnych małym upominkiem. Jest to zazwyczaj coś niewielkiego, czekające na gościa przy jego miejscu. Co takiego można podarować gościom?

Mały prezencik, a długie godziny rozmyślania co to może być. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty dla gości weselnych:

 1. Słodycze
  Może nie jest to do końca potrzebny tego wieczoru niezbędnik z racji tego, że zapewne Wasza sala będzie pękać w szwach od nadmiaru słodkich stołów, ciast i słodyczy, ale jeżeli wybierzemy wyselekcjonowane ręcznie robione cukierki z pobliskiej manuafaktury, to zdecydowanie przyciągnie uwagę gości i niezapomną ich zabrać ze sobą. Bądź z ciekawości zjedzą je jeszcze przed obiadem. Fajnym prezentem mogą się okazać też personalizowane ciastka / pierniki.
 2. Herbaty
  Małe opakowanie liściastej herbaty dobrej na jesienne wieczory.
 3. Miód
  Słoiczek miodu z pobliskiej pasieki? Brzmi cudownie!
 4. Świeczka
  Trend na świeczki nie wygasa. Może warto pokusić się o spersonalizowaną święczkę z Waszymi imionami? Albo ekologiczną świecę sojową?
 5. Roślina
  Każdy z gości będzie mógł zabrać małą doniczkę roślinki ze sobą do domu i hodować przez długie lata. Oczywiście będzie też to uzależnione od rodzaju rośliny, jaką wybierzecie.
 6. Magnes
  Spersonalizowamy magnes na lodówkę będzie codziennie przypominał gościom jak bawili się na Waszym weselu.