Ślub w pandemii

W dzisiejszych czasach trudno o zorganizowanie wesela z wyprzedzeniem. Przez panującą pandemię jesteśmy zmuszeni dostosowywać się do zmian z dnia na dzień. Jeżeli tylko uważamy, że w tym dniu chodzi o Nas i aby połączyć się na wieki to nie ma sensu, żeby odkładać to na później. Wystarczy żebyście przy organizacji pamiętali o kilku ważnych aspektach:

  • Ważne adnotacje przy podpisywaniu umów

Zawarcie umowy wiążącej jest kluczowym punktem organizacji wesela. Szczególnie teraz. Oprócz standardowej umowy poproście sale, kapelę i innych usługodawców o dodatkowy zapisek w związku z istniejącą sytuacją. Oddanie zaliczki w przypadku niemożliwości zorganizowania wesela z powodu obostrzeń, albo obowiązek znalezienia zastępcy w przypadku kwarantanny fotografa. A może zmiana daty na jedną z najbliższych wolnych na Sali bez straty poniesionych kosztów. Przemyślcie wszystkie scenariusze i dodajcie je do umowy aby się zabezpieczyć.

  • Powiadomienie gości o zmianie miejsca/daty/godziny

W tym przypadku aby nie dzwonić do wszystkich gości po kolei i tłumaczyć każdemu tę samą kwestię, świetnym pomysłem jest posiadanie ślubnej strony internetowej. Z pośród dostępnych możecie skorzystać z usług strony WWW nawieki.pl, która w swoich możliwościach posiada również wysyłkę SMS do wszystkich gości jednakowo. Ile zaoszczędzonego czasu!

  • Zadbajcie o bezpieczeństwo gości

Umieśćcie na każdym kroku ładnie ozdobione buteleczki z płynem antybakteryjnym, aby przypominać gościom o higienie i dezynfekcji rąk.

  • Składanie życzeń

To jeden z punktów, który dla niektórych może być pozytywną zmianą z weselach. Jeżeli nie marzycie o ściskaniu się z każdym i znaku czerwonej szminki na policzku po ciotce to poinformujcie gości, że składając życzenia prosicie tylko o uścisk dłoni albo dotknięcie się łokciami.

We wszystkich kwestiach informacyjnych pomoże Ci strona ślubna WWW, dzięki której będziesz mógł powiadomić gości o wszystkich zaleceniach czy zmianach.